(03133) 7 45 13 - ЦІЛОДОБОВО

   
      (050) 432 12 84

(050) 432 12 76
(067) 312 53 88           
   
           
       
   
    Санаторій Поляна пропонує широкий спектр                     лікувальних послуг        
             
   

ОСНОВНИЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ ФАКТОР

      Напрями спеціалізації оздоровниці визначаються з урахуванням лікувальних властивостей природніх лікувальних ресурсів курорту.
     Серед великої кількості мінеральних вод особливе місце займають гідрокарбонатні води, що використовуються як антациди для нейтралізації кислотності шлунку, які не мають побічної дії лікарських засобів. Ефективність їх питного використання доведена як емпіричним віковим досвідом, так і сучасними клініко-фізіологічними методами.
     До їх числа належить широко відома лікувально-столова мінеральна вода Поляна-Купіль одного із найстаріших курортів Поляна в Українських Карпатах, історія використання якої згідно літопису починається ще в 15 віці, а курорт та розлив і експорт води існує більше 100 років.

     В цьому натуральному продукті сконцентровано такий багатий спектр різних речовин, «Поляну Купель» можна без перебільшення вважати цілющим бальзамом, приготованим в надрах Землі самою природою.
     За своїми властивостями вода «Поляна Купель» переважає суму властивостей Боржомі, Єсентуків, Нарзану та Нафтусі разом узятих! Вона має високу буферну ємність та звужуючу здатність, протизапальну та репаративну (заживляючи) дії, є бактерицидним засобом щодо гелікобактеріозу, діє як сильний холеретик та помірний холецистокінетик. Тобто вона одночасно посилює виділення печінкою жовчі, робить її менш в’язкою, більш текучою, поліпшує колоїдальні якості жовчі, зменшує ризик каменеутворення, скорочує жовчний міхур, регулює роботу сфінктерів жовчовивідних шляхів, як гепатопротектор благотворно впливає на гепатоцити, нормалізуючи їх біохімічний склад, стимулює екскреторну, інкреторну та секреторну функції підшлункової залози, має виражену сечогінну дію, нормалізує стан нирок при оксалуріях та уратуріях.
     Ця мінеральна вода вода благотворно впливає на весь організм, зокрема сприяє очищенню його від шлаків, токсинів, солей важких металів, нітритів, інших інгредієнтів, з-поміж яких – ізотопи радіонуклідів, має виражену імунопротекторну дію. Наша вода високо ефективна також при лікуванні цукрового діабету, подагри, поліартритів, остеохондрозу, супутніх недуг дихальних шляхів.

ОЗОКЕРИТОЛІКУВАННЯ

     Озокерит («той, що пахне воском», грецьке) - теплоносій, котрий за теплоємністю перевершує всі інші лікувальні теплові фактори (парафін, багно, глину, пісок). Озокерит містить в собі речовини, які потрапляють в організм через непошкоджену шкіру і в маленьких гомеопатичних дозах діють як антибіотики, біостимулятори, гормони. Серед останніх в озокериті найбільше естрогеноподібних жіночих статевих гормонів. До речі, чоловікам вони теж не зайві. Відомо, що «слабка» стать живе довше, у жінок рідше або пізніше розвиваються деякі захворювання (напр., виразкова хвороба, атеросклероз).
     В ДП «Санаторій «Поляна» використовується в лікувальних цілях озокерит, у вигляді природної речовини: (засіб восковий для аплікації "Бориславський").
     Призначений для лікування хронічних захворювань:
     органів травлення, (виразкова хвороба шлунка та 12-ти палої кишки, хронічний холецистит,гепатит, колит),
     опорно-рухового апарату (остеохондрози, хронічні артрити, деформуючі остеоартрози, ревматичний паліатрит)
     периферичної нервової системи (хронічні радікуліти, неврити, вегетативні поліневрити, хвороби статевих органів (хронічні запальні захворювання матки та її придатків),
     сечовидільної системи (хронічний пієліт, пієлонефрит, цистіт, простатит),
     вуха, горла, носа (хронічні та субартрофічні процеси у носоглотці, хронічні запальні захворювання вуха, навколоносових пазухах, хронічний тонзиліт у стадії компенсації),
     периферичних судин кінцівок, діабетичні та інші ангіопатії судин кінцівок.

 
   
 
 
 
 
 
 
             
         
                 
       
   
     Останні новини    
             
    Новини санаторію
 • 2018-01-10 STANKOVYCH FEST

  ІI Міжнародний конкурс-фестиваль «Stankovych fest» - грандіозне свято класичної музики та мистецтва -
  відбудеться з 21 по 25 лютого 2018 року
  на базі санаторію «Квітка Полонини»

   

  У роботі мистецького фестивалю приймає участь сам Євген Станкович – Герой України, лауреат Державної премії України імені Т.Г.Шевченка, Академік Академії мистецтв, народний артист України, завідувач кафедри композиції Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, почесний голова Національної спілки композиторів України, член комітету з Національної премії України імені Т.Г.Шевченка та Голова журі конкурсу-фестивалю «Stankovych fest».

  Другий міжнародний конкурс-фестиваль «Stankovych fest» проводитиметься в двох номінаціях: «музичне мистецтво» та «образотворче мистецтво». Крім того, водиться вікова категорія «26+». До складу журі знову запрошені відомі діячі культури від України, Канади, Словаччини, Угорщини, Франції, Білорусі, Румунії та Китаю. 
  Переможці отримають гран-прі та грошову нагороду – 10 тис.грн.
  «Stankovych fest» буде проведено за підтримки Міністерства культури України та Національної Спілки композиторів України. 
  Фестиваль відбудеться на базі санаторіїв « Квітка полонини» та «Поляна».
  З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті stankovych.com або за телефоном 050 7368249.

 • 2017-02-16 Найкращий відпочинок на Закарпатті!

  Україна славиться як найбільша європейська країна за кількістю санаторно-курортних зон. Багато із санаторіїв Закарпаття відкривають свої двері цілий рік, для того, шоб ви змогли комфортно відпочити й зміцнити здоров’я та сили. Як для дітей, так і для дорослих, це добра нагода оздоровитися та провести цікаво час. Адже почався період, коли загострюються хвороби, а організм особливо потребує підтримки та уваги. Відтак, «Санаторій «Поляна» – це неабиякий шанс підлікуватися та зробити інвестицію в здорове майбутнє!

 • 2016-11-01 Карпатська Фіто-бочка

         Стародавній спосіб оздоровлення організму із застосуванням трав'яної пари з лікарських рослин.

         Фітобочка - унікальний спосіб позитивного впливу на організм людини за допомогою трав'яної пари з лікарських рослин у бочці спеціальної конструкції.

         Ця процедура допомагає зняти стрес і привести організм у тонус, зміцнити імунітет. Адже через шкіру організм засвоює лікарські трави на 40 % ефективніше ніж через шлунок.

 • 2016-11-09 Ресторан "Поляна"

  Ресторан "Поляна" запрошує гостей відвідати та скуштувати смачні страви, випити запашної кави. Приємно провести час 

   

         
                 
                 
  Номерний фонд  
                 
         
  Тип Люкс двокімнатний   Підвищеної комфортонсті двокімнатна   З усіма зручностями двохмісна I категорії   З усіма зручностями двохмісна II категорія  
         
           
             
  Розділи:     Контакти:  
            Про комплекс            
            Номерний фонд     Адміністрація:  
            Розміщення          (050) 432 12 84  
            Дозвілля        (067) 312 53 88  
            Послуги          (050) 432 12 76  
            Лікування