Багато легенд ходить про чудодійні властивості  Карпатського повітря,  яке наповненно великим вмістом кисню, аромату гірськї смереки. Аромат хвої має надзвичайно заспокійливу дію, а також  служить профілактикою захворювань органів дихання.

 Але насампере родзинкою нашого санасорію є цілюща мінеральна вода «Поляна Купіль».

 

Мінеральна вода Поляна Купель
Хімічний склад мінеральної води Поляна Купіль

Мінеральна вода - Поляна Купіль використовується оздоровницею для лікування, яка видобувається  зі свердловини , що знаходиться на території санаторію  звідки мінералопроводом подається до санаторного бювету   та лікувального корпусу.

Лікувально-столова мінеральна вода Поляна Купіль
Лікувальна мінеральна вода Поляна Купіль

Мінеральні води застосовуються для питного та бальнеологічного лікування хворих у натуральному вигляді.

По хімічному складу мінеральна вода Поляна Купіль відноситься до вуглекислих, середньомінералізованих, гідрокарбонатних натрієвих холодних вод, з підвищеним вмістом ортоборної кислоти, типу «Боржомі».

 

Склад води:

 

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

 

Науково-дослідними роботами вчених ОдНДІК та медичної реабілітації, практичними лікарями-курортологами визначена чітка медична направленість та висока ефективність мінеральних вод Полянського родовища для лікування:

  • захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи, підшлункової залози та обміну речовин;
  • виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки;
  • хронічного та бактеріального холециститу, жовчовивідних шляхів;
  • хронічного панкреатиту;
  • стану після резекції шлунку;
  • цукрового діабету.
Твітнути

Часті запитання (FAQ)

Скільки коштує путівка в санаторій ?
Путівка в санаторій «Поляна» коштує від 696 грн. до 1140 грн. за добу в залежності від категорії номера.

Що лікують в санаторії ?
Основний напрямок лікування й профілактики на курорті Поляна - хронічні захворювання органів травлення: ерозійні гастрити (дуоденіти), виразки шлунка й дванадцятипалої кишки, хронічні коліти, хронічні розлади кишківника, хронічний ентерит та ентероколіт тощо.

Санаторій спеціалізується також на лікуванні захворювань печінки (гепатит), хронічного холециститу, цукрового діабету, реабілітаційних заходів щодо відновлення організму після хірургічних втручань (з детальним переліком можна ознайомитися у розділі "Показання до санаторного лікування").
Які можливості для розваг та відпочинку?
Бар, ресторан, альтанки з мангалом, ігрові майданчики для бадмінтону та волейболу, тренажерний зал, гірські прогулянки, риболовля, екскурсії до славетних історико-культурних та археологічних пам’яток, культурно-розважальні програми для гостей, затишна бібліотека. Окрасою Поляни є рекреаційний лісосадопарк площею 157 га, розташований на горі Лиса. Взимку тут створені найкращі умови для гірськолижного відпочинку.

 

Ми у соціальних мережах