ПОКАЗАННЯ ДЛЯ САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ

Санаторій «Поляна» спеціалізується на лікуванні органів травлення та профілактиці захворювань інших органів та систем організму людини.

Крім того, в умовах оздоровлення відвідувачам санаторію пропонується ряд додаткових послуг, серед яких – масажі, приймання лікувальних ванн та джакузі, здача різноманітних лабораторних аналізів, гальванізація, дарсонвалізація, мікроклізми для очищення кишківника, магнітотерапія, а також спеціально розроблені програми для жінок (у тому числі вагітних) та чоловіків, детоксикаційні програми та інші процедури.

 

Показання для санаторного лікування 

 • Захворювання органів травлення у фазі стійкої та нестійкої ремісії: хронічні гастрити зі збереженою або підвищеною секреторною активністю.
 • Хвороби стравоходу, в тому числі гастроезофагальний рефлюкс.
 • Функціональні захворювання шлунка та дванадцятипалої кишки (виразкові та інші хвороби цих органів).
 • Хронічні ентерити, коліти та ентероколіти
 • Хвороби жовчного міхура та печінки (хронічний персистируючий гепатит, стани після перенесеного вірусного гепатиту в неактивній фазі, хронічний безкалькульозний холецистит (бактеріальний) тощо;
 • Захворювання жовчовивідних шляхів.
 • Хронічні розлади (дискінезії) кишківника.
 • Жовчокам’яна хвороба.
 • Хронічний панкреатит (рецидивуючий або латентний).
 • Сечокислий діатез.
 • Рефлюкс-езофагіт.
 • Післяхолецистектомічний синдром у фазі ремісії.
 • Цукровий діабет легкого та середнього ступенів тяжкості у стані стійкої компенсації без схильності до ацидозу.
 • Хвороби оперованого шлунка та стани після хірургічного втручання на органах ШКТ.
 • Синдром подразненої товстої кишки.
 • Легка та середня форми важкості тіла.


Однією з розповсюджених хвороб кишківника є кишкова патологія під назвою «дискінезія». Інша її назва – «синдром подразненого кишківника». Виникнення цієї патології пов’язано з порушенням тонусу та м...Від захворювань кишечника страждає чимало людей по всьому світу. Це хвороби, що пов’язані із запальними процесами у слизовій оболонці товстого кишечника (коліт), тонкого кишечника (ентерит) та одноч...Глюкоза є основним джерелом енергії та своєрідним «паливом» для клітин людського тіла. Завдяки їй забезпечується стабільна робота м’язів, серця, головного мозку, печінки та інших життєво важливих орга...Запалення тканини підшлункової залози, що призводить до склеротичних змін цього органу, називається «хронічним панкреатитом». Перебіг хвороби досить складний, бо супроводжується змінами екскреторної й...Виразкова хвороба шлунка й дванадцятипалої кишки є однією з найбільш розповсюджених хвороб органів травлення. Це хронічне захворювання має рецидивний характер, тобто протікає з чергуванням етапів заго...Хронічний гастрит (далі – ХГ) – досить розповсюджена хвороба травної системи, що характеризується рецидивуючим запаленням слизової оболонки шлунка через вплив факторів агресії, одним із яких вважаєтьс...

Ефективність лікування та відпочинку в санаторії «Поляна» пов’язана з позитивним впливом на організм людини мінеральної води зі свердловини «Поляна Купіль». Вона сприяє нейтралізації кислотності шлунка й не має побічних дій у сукупному вживанні з лікарськими засобами. До того ж ефективність питного застосування цієї мінеральної води доведена як емпіричним віковим досвідом, так і сучасними клініко-фізіологічними методами.

За своїми властивостями вода «Поляна Купіль» має більшу ефективність, аніж «Боржомі», «Єсентуки», «Нафтуся» та «Нарзан» разом узяті. Властивості цієї унікальної води сприяють стимуляції екскреторної, інкреторної та секреторної функцій підшлункової залози, нормалізації роботи нирок та жовчовивідних шляхів. Вона має виражену протизапальну, репаративну та сечогінну дію, поліпшує колоїдальні властивості жовчі, зменшує ризик каменеутворення.

Карпатське повітря укупі з іншими природними факторами створюють оптимальні умови для оновлення сил імунітету, загального зміцнення організму людини, повноцінного відпочинку в екологічно чистій зоні.

Фахівцями санаторію розроблено дієтичне харчування для відвідувачів, що відіграє неабияку роль у відновлені роботи органів ШКТ та підвищенні секреторної функції шлунку.

Перевагою санаторного лікування на курорті «Поляна» є використання сучасного медичного обладнання, завдяки якому вдається легко встановлювати діагнози для подальшої розробки індивідуальної програми лікування пацієнтів.

Спеціалісти закладу віддають перевагу комплексному підходу до лікування, задіюючи власний досвід, професійні навички та сучасні методики терапії різноманітних захворювань органів травлення.

Комплексне санаторно-курортне лікування сприяє глибокому зціленню систем організму людини. Ви отримуєте чудовий відпочинок у сучасному санаторії, повноцінне лікування, різноманітні процедури залежно від показань і необмежене за часом спілкування з природою.

 

Мотивація до відвідування санаторію «Поляна» 

Закарпаття є одним із найкращих мальовничих регіонів України, що приваблює не тільки своєю первозданною красою, а й можливістю оздоровитися за допомогою цілющих мінеральних вод.

Курорт «Поляна» дарує своїм відвідувачам купу яскравих вражень та неймовірних емоцій! Якщо Ви часто хворієте, маєте проблеми з роботою органів травлення, втомилися від буденних справ та роботи, відчуваєте занепад сил або важко переживаєте стан після оперативного втручання, відвідання санаторію «Поляна» – єдине правильне рішення.

Тому мотиваційних факторів до відвідування санаторію «Поляна» чимало:

 • відпочинок на лоні природи, в умовах екологічно чистої зони, облаштованої для комфортного перебування сучасної людини, з урахуванням усіх її потреб та побажань;
 • лікування хронічних хвороб органів ШКТ та профілактика інших захворювань;
 • омолодження організму через вживання мінеральної води та спеціально підібрані лікувальні процедури;
 • зняття стресу (в тому числі після перенесеного хірургічного втручання);
 • високоякісні послуги лікарів та персоналу санаторію;
 • відмінна інфраструктура курорту з можливістю відвідування найзаповітніших куточків місцевості, культурних та історико-археологічних пам’яток;
 • доступна вартість на усі види лабораторних аналізів та додаткових процедур;
 • цілорічне функціонування санаторію;
 • застосування індивідуальних програм лікування та спеціалізованих програм для жінок та чоловіків.

 

Кожна програма оздоровлення, що складається досвідченими фахівцями санаторію, спрямована на комплексне лікування органів шлунково-кишкового тракту, відновлення функцій підшлункової залози та печінки, нормалізацію вуглецевого обміну, лікування супутніх недуг.

Дотримання рекомендацій лікаря, грамотно підібраний курс процедур, збалансоване харчування та природа Карпат – усі ці фактори сприяють швидкому одужанню та відновленню сил пацієнтів. Дотримання строгого режиму дня, відвідування басейнів, занять лікувальної фізкультури, масажних кабінетів підсилюють лікувальну дію.

У санаторії «Поляна» на Вас чекає ряд оздоровчих та водночас приємних процедур: аромотерапія, інгаляції, мінеральні ванни, озокерит, фітотерапія, СПА, косметологічні процедури та багато інших. Правильне поєднання прийому мінеральної води з курсом реабілітації призводить до появи стійкої ремісії, суттєвого поліпшення самопочуття людини, активізації обміну речовин, нормального кровообігу та зміцнення імунної системи.

Скористайтеся унікальною можливістю оздоровитися в умовах найкращого курорту Закарпаття. Дозвольте собі та своїм близьким відчути усі переваги відпочинку в Закарпатті в санаторії «Поляна»!

Часті запитання (FAQ)

Скільки коштує путівка в санаторій ?
Путівка в санаторій «Поляна» коштує від 696 грн. до 1140 грн. за добу в залежності від категорії номера.

Що лікують в санаторії ?
Основний напрямок лікування й профілактики на курорті Поляна - хронічні захворювання органів травлення: ерозійні гастрити (дуоденіти), виразки шлунка й дванадцятипалої кишки, хронічні коліти, хронічні розлади кишківника, хронічний ентерит та ентероколіт тощо.

Санаторій спеціалізується також на лікуванні захворювань печінки (гепатит), хронічного холециститу, цукрового діабету, реабілітаційних заходів щодо відновлення організму після хірургічних втручань (з детальним переліком можна ознайомитися у розділі "Показання до санаторного лікування").
Які можливості для розваг та відпочинку?
Бар, ресторан, альтанки з мангалом, ігрові майданчики для бадмінтону та волейболу, тренажерний зал, гірські прогулянки, риболовля, екскурсії до славетних історико-культурних та археологічних пам’яток, культурно-розважальні програми для гостей, затишна бібліотека. Окрасою Поляни є рекреаційний лісосадопарк площею 157 га, розташований на горі Лиса. Взимку тут створені найкращі умови для гірськолижного відпочинку.

 

Ми у соціальних мережах