Шепель Я.В.

29.01.2020

Хочу від свого імені щиро подякувати Богу і всьому трудовому колективу Санаторія «Поляна» за те , що зберегли установу і не віддали у приватну власність. Сьогодні люди з усіх кінців України мають змогу тут покращити своє здоров’я . Низький уклін всім Вам за високу порядність, за добрі до нас відносини , за людяність!

Кондратович Михайло та Корчевська Анна

29.01.2020

Висловлюємо щиру подяку працівникам санаторію «Поляна» за щирий прийом хороше лікування і добру велику подяку адміністрації за порозуміння та подяку двірникам за чистоту і благоустрій території . До зустрічі в наступному році.

Ільнова М.

29.01.2020

Від щирої душі хочу подякувати медпрацівникам санаторію «Поляна», за їх професіональність та тепле ставлення до відпочиваючих . Щасливих та радісних Вам свят, щастя в Новому році!

Сім’я Самофал

29.01.2020

Дякуємо всім працівникам санаторію «Поляна» за чуйне і гарне обслуговування відпочиваючих, професійне ставлення до нас, всіх таких різних. З своїми примхами. Всім треба догодити . Щира подяка всім працівникам їдальні за їхнє терпіння. Їжа смачна !Порції великі. Велике спасибі за гарний відпочинок і корисне лікування, а директору Любов Іванівні терпіння, здоров'я, успіхів у Вашій важливій праці.

Коваленко Т.

29.01.2020

Ми приїхали з різних куточків України, одні за свій рахунок, інші по путівкам, і хочемо від щирого серця висловити подяку Вашому колективу санаторію «Поляна» на чолі з директором Бурак Л.І., яка змогла згуртувати прекрасний колектив працівників, які роблять все для того, щоб ми були задоволенні своїм відпочинком та лікуванням. В цей для нас важкий час Ви дуже вміло від усієї душі знаходите час і для нас. Дякуємо за зустріч з Вами.

Твітнути

Додати відгук


Ваш e-mail:
Номер телефону:
Ваш відгук:

Ми у соціальних мережах