Реабілітація за кошти ФССУ

Реабілітаційне лікування санаторії «Поляна» за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Медична реабілітація після перенесених захворювань і травм у санаторно-курортних закладах здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України та покриває 100 % витрат на проходження відновлювального лікування. Правом на реабілітаційне оздоровлення за рахунок коштів Фонду може скористатись застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачується ЄСВ) у разі настання страхового випадку в період роботи.

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 № 39 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.  

Пройти лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу можуть хворі (застраховані особи, члени їх сімей (дитина в супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника) та учасники АТО) після стаціонарного етапу лікування, з урахуванням відсутності протипоказань. Також вони повинні отримати рекомендацію лікуючого лікаря відповідно до медичних показань, профілів медичної реабілітації (перелік профілів оприлюднено для ознайомлення на офіційному веб-сайті Фонду:  www.fssu.gov.ua) та висновок лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки, медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації. 

Перелік профілів медичної реабілітації в санаторії «Поляна»

Кардіо-пульмонарна реабілітація:

Соматична реабілітація:

Крім того, можна скористатися правом на відновлювальне лікування. Учасники АТО після демобілізації мають право разом з усією родиною (чоловік/дружина, неповнолітні діти) на реабілітаційне лікування в санаторно-курортному закладі.

Отже, алгоритм отримання безкоштовного реалізаційного лікування такий:

Фінансування Фондом послуг з реабілітаційного лікування шляхом відшкодування витрат за надані послуги відповідно до укладеного тристороннього договору.

Отримати консультацію та більш докладні роз’яснення можна:

У регіональному відділенні ФСС України за місцем проживання та на сайті http://www.fssu.gov.ua